Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Törött első fog, pénzben...

Törött első fog, pénzben nagyon fájni fog a dolog?

Figyelt kérdés
23 éves Férfi vagyok.Kb 10 éves koromban letört a bal első metszőfogam amit visszaragasztottak de most 3 éve már hogy az is letört egy "nagyon király" este után.Nem foglalkoztam vele egy ideig mert egy szép összeget mondott egy maszek doki a javítás érdekében (430.000FT-ot.).Elnézés hogy itt teszem fel a kérdésem de mostanság nem igen van időm munka mellett órákat sorban állni és elvileg erre van ez az oldal.A fogam a 3 év után szerintem olyan mértékben károsodott hogy menthetetlen, bár fájni soha nem fájt csak fekete, körbe nem csak a törésnél.Már olyanokat hallok hogy ingyen kéne csinálniuk meg hogy max 30 ezer stb....IGEN RÁ GOOGLEZTAM de egyik oldal sem ír ilyen károsodott fél fogról és hogy mit kéne rajta csinálni és mennyiért.(Van tb-m 8 órás teljes munkaidőben bejelentve dolgozom).

2017. nov. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

430 ezer? Vicces fazon :D

Egy komplett fogsor kerül annyiba, nem egy törött fog kipotlása.

2017. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

430ért inkább egy alsó fogsor jön ki de még az se biztos. Mondjuk még így is a k anyját aki ezt mondta ha tényleg így van.


valószinűleg azt a fogat már ki kell húzni. Így amit csinálhatsz hogy implantáció ami 140 ezer ft összességében v ha találsz vmi olcsóbb helyet akkor is minimum 100e lesz.


Választhatod még a koronát de ahhoz a szomszédos fogakat csiszolni kell.

2017. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csappal és koronával is meg tudják csinálni, az max 70ezer, menj el egy jó fogorvoshoz és majd megmondja, hogy mit lehet tenni.
2017. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont erre a körülbelüli árra voltam kíváncsi, mindenképpen felkeresek egy dokit. Érdekesség képpen majd leírom ide a végeredményt.Még egyszer köszönöm.
2017. nov. 25. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!