Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időbe telik?

Mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk fogorvoshoz ahol valószínűleg röntgenezni fognak és mintát venni. (Fogszabályzó kell mert kattog az állkapcsom és már nagyon fáj, akadályoz az evésben ami elég nagy baj mert imádok enni :D) Utána mit csinálnak a következő vizsgálaton meg mennyiszer kell még kb. menni mire felrakják a fogszabályzót? (Már nagyon várom :D) Nem időre vagyok kíváncsi, hogy 3 hónap vagy 2, hanem, hogy mennyi vizsgálat. :) Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2017. nov. 10. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezted meg?
2017. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam cseverészni a doktor úrral miközben épp dolga van ráadásul csak időpontot kértünk. Segítő választ vártam mivel ez a lényege az oldalnak de ugylátszik, hogy valakinek mindenképp kommentet kellett írnia ahelyett, hogy valaszolna a kérdésemre.
2017. nov. 11. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi van, ott az orvos, TŐLE kell megkérdezni, nem vadidegeneknek írogatni...


Hiába puffogsz...

2017. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha állkapcsodon is kell korrigálni, akkor sajnos államin hosszú idő. Műtét kell hozzá, ki tudja még mit kell neked. Lehet kelleni fog sín is, stb. Ezt nem tőlünk kell kérdezni, hanem az orvostól!
2017. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életembe nem voltam még annál az orvosnál, elmondtam, nyílván telefonon is, hogy állkapocsízületi problémám van, de ha nem látta akkor honnan tudja?! Én csak egyéni sztorikra voltam kíváncsi.
2018. febr. 18. 10:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem is az orvos vette fel a telefont hanem a recepciós.
2018. febr. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!