Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet ilyen fogazattal...

Hogyan lehet ilyen fogazattal élni, milyen következményekkel jár egy oldalsó nyitott harapás?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kattogás, izületi fájdalom, stb
2017. nov. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, csináltasd fogszabit stb-t.
2017. nov. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták ezt csak műteni lehet már, azt meg nem merem mert túl sok rosszat hallottam róla
2017. nov. 13. 06:32
 4/7 anonim ***** válasza:

És akkor mivan?

Nekem 2 műtétem lesz. Be is vállaltam.


Miket hallottál? pl?

Csak azért nem vállalod mert félsz a kockázattól? Szeretnéd életed végéig ilyen fogazattal élni? Hány éves is vagy?

2017. nov. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok hát útána szádat nem tudod kinyitni használni egy jó darabig, hosszú időn át csak pépeset tudsz enni, van hogy orrodon táplálnak szondán stb.
2017. nov. 13. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem táplálnak az orrodon át, amíg össze van drótozva a felső-alsó állkapcsod, (2 hét=14 nap, nem túl sok a 70-80 évedhez képest) addig tényleg elég nehézkes az evés, de az orvosom szerint még senki nem halt éhen. :)

Egyébként következményként el fognak rohadni azok a fogaid amik összeérnek mert túl vannak terhelve. (Hogy a fenébe rágsz egyébként?)

Menjél szépen csináltasd meg, 5 év múlva ha rájössz, hogy mégse kéne így élni sz*r lesz rákölteni 1,5 millió forintot.. (saját tapasztalat, tudod az okos más kárán, a hülye sajátján se..)

2017. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 hétig alig tudsz kinyitni, fokozatosan bedagad.

2. héttől már csökken a dagadás, sőt jobban birod mozgatni az állkapcsod.

3-4. héttől az arcodon semmit nem fog látszani.

6 hónapig tart mire becsontodik.

2017. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!