Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó előtt fogfehéríté...

Fogszabályzó előtt fogfehérítés? Megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hónap végén teszik fel a fogszabályzómag, és erősen gondolkozom azon, hogy beszerzek a drogériából egy fogfehérítőt, hátha működik. Valószínűleg felülre porcelán lesz, és ugye azt a saját fogad színéhez igazítják. Az egyetlen félelmem az, hogy ahogy a fogfehérítés után majd visszáll a színe, nem-e lesz foltos a fogszabályzó alatt, ha majd lekerül. Esetleg van valakinek tapasztalata?

2017. nov. 17. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vennék drogériás fogfehérítőt és biztos nem csinálnám meg azelőtt mielőtt felrakják a fogszabályzót. Annak mi értelme? Sajnos akármennyire is akarja az ember nem tudja alaposan mosni a fogait amíg fent van. Majd utána fehéríts.
2017. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont ahogy fent is írtam, a porcelánt a saját fogaid színéhez igazítják, ezért szeretném
2017. nov. 17. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

De ha fent van a fogszabályzó sajnos nem tudod olyan tisztán tartani a fogaidat ahogy kéne. Ezért semmi értelme szerintem.

Amúgy se látszik sok a fogakból hiába lesz porcelán. Ha meg már kifehéríted akkor inkább a szép egyenes fogaidat fehérítsd ki :)

2017. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lehet mégis így lesz! :)
2017. nov. 17. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Badarság, ugyan :Dd

3 éve vagyok fogszabályzós. Világ életemben fehérek voltak a fogaim, és mióta fent van, ez azóta sem változott egy árnyalatot sem.Lehet normálisan fogatmosni fogszabályzóval csak időt kell rá szánni nem csak gyorsan túlesni rajta. Hülyeség aki mást állít. Fogközkefe és fogselyem. Ennyi:)

20/L

2017. nov. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, viszont a breketteket nyilván fel kell ragasztani, és ott nem tudod megmosni :)
2017. nov. 18. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, viszont ahogy írtam, nem fog a fogad színe változni ha vigyázol rájuk, ezáltal ügye el lehet kerülni az esetleges kocka ottmaradást a brekett leszedése után. Ha véletlen még is fehérebb lenne a brekett alatt a fogad, mikor leszedik, akkor sem kell megijedni ugyanis utána mindenki fogát lecsiszolják így fehérebb lesz az egész mosolyod alapból:) felér egy fogfehérítéssel utána:)
2017. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 
2017. nov. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!