Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 fog közötti pici lyukat be...

2 fog közötti pici lyukat be lehet tömni?

Figyelt kérdés

A felső fogsoromon elöl 2 fog között elszineződés látható, illetve nagyon minimálisan érzem hogy a fogak találkozásánál van egy pici lyuk/rés. Érzékenyek is.

A fogorvos meg tudja oldani a fog közötti tömést?

Esetleg valakinek van ott tömése? könnyen ki tud esni onnan a tömés?



2017. nov. 26. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fugázni kell. xDDDD

Viccet félretéve nem hiszem, hogy oda tennének tömést, semmi értelme nem lenne, csak fogakba raknak. Sokaknak van így, hát mit mondjak ezzel nem lehet sokat kezdeni. Van még a fogszabályzó, de ha jól tudom, az nem ezen segít. Talán kérdezd ki egy fogorvos véleményét. Abból még nem lesz baj.

2017. nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:DDD

Mármint a 2 fog találkozásánál kezd kialakulni a lyuk.

2017. nov. 26. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első elég h*lyeségeket írt.

Egyébként ezt töméssel hozzák helyre. Észre sem lehet venni, hogy be van tömve és nyugi nem fog kiesni a tömés.

2017. nov. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 26. 02:24
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Hát nem azért, de én még egyszer sem hallottam róla, hogy a két fog közt betömnék. Nem vagyok szakértő, csak elmondtam a véleményemet.


(Első voltam.)

2017. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, de ha nem értesz a témához, akkor felesleges válaszolni.
2017. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első félreértette a kérdést, úgy értette, hogy a két fog közötti természetes rést kéne betömni, amire a "fugázni kell" vicc is utal. A kérdező valójában arra gondolt, hogy a fogainak egymás felé forduló felületén kezd egy kicsi lyuk kialakulni, és azt kéne betömni.
2017. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!