Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvost keresek, aki gyökérk...

Niceszisz kérdése:

Fogorvost keresek, aki gyökérkezelésben profi!?

Figyelt kérdés
4. Kerben lakok de bárhová elmegyek Pesten belül. Van egy alsó 6os fogam, aminek 3 gyökere van. Nehéz lehet gyökérkezelni. Rendszeresen járok fogászatra de a fogorvos azt mondta hogy nem kell gyökérkezelni. Viszont édesre hidegre melegre annyira fáj hogy szeretnék ennek a végére járni és megérdeklődni egy másik orvost is hogy mit mond rá. A fogamon egyébként híd van. Nem szeretném hogy húzás legyen a vége. Mett akkor a hidat is buktam es nem vokt olcsó.

2017. dec. 1. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű manapság olyat találni aki ezt jól megcsinálja. Normális gyökérkezeléssel akármeddig meglehet tartani egy fogat. Gondolj csak bele, mi szükség lenne akkor fogpótlásokra?
2017. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr Marton Kitti, nekem egyedül ő tudta megmondani, hogy mi baja a fogamnak.
2017. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A slusszpoén az szokott lenni amikor a fogpótlást is elrontják.
2017. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van más fogam is ami érzékeny hideg melegre de közel sem annyira mint az az alsó 6os :( így alapból nem fáj egyáltalán de ingerre nagyon 1 percig nyilal úgy hogy majd be*arok... utána elmulik a nyilalás magától. Nekem furcsa nagyon. Köszönöm az ajánlatokat. Remélem sikerül gyökérkezelni. Megőrülök ha nem. Nem számít a pénz sem csak ne kelljen kihuzni.. az plusz kinlodas energia es persze pénz is. Csak járjak már a végére tudjam hogy mivan. Nektek van gyökérkezelt 6os7es fogatok? Nekem mar 2 éve gyokerkezelték 1 dogamat bal also 6os ki is kellett huzni basszus... ezért félek én.nagyon.
2017. dec. 4. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatossal nekem is gond volt, három gyökér, görbe, ezeket nem lehet rendesen kikezelni.
2017. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj nemár :(
2017. dec. 4. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan helyre menjél, ahol mikroszkóppal csinálják, azok mindent rendesen látnak és ezért sikerrel tudnak gyökérkezelni fura gyökerű fogakat is. Keress rá, már több helyen is van.


Már ha egyáltalán gyökérkezelni kell :)


Mondjuk ha híd van rajta, akkor azt szerintem buktad akkor is, ha gyökérkezelni kell.

2017. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miert ? Hídon keresztül nem tud gyökérkezelni ?
2017. dec. 5. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy lehetséges, de én azt olvastam, hogy nem igazán szerencsés.
2017. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy szájsebész teljesen jól kikezelte korona alatt a hatos fogamat.
2017. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!