Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet így házimódszerekkel...

Lehet így házimódszerekkel fogfehéríteni?

Figyelt kérdés

Most lesz éjszakai fogszabályzóm, viszont szeretnek házimódszerekkel (banánhéj, citromlé, kurkuma... stb.) Fogfehéríteni. Igy lehetseges? Mert olvastam valahol, hogy rögzítettnél nem ajánlott. Nyílván nem gyakran hanem 2 hetente.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. dec. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Házi módszerekkel ne tedd tönkre a fogad, majd a fogorvos megoldja, fogkőleszedés után polírozással is szép lesz a fogad.
2017. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A citromlét inkább ne. Ha nem viseled folyamatosan a fogszabályzót, szerintem simán lehet.
2017. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt a valahol oldalt ki írta. Egy senki, mint én, vagy neves emberek, akik léteznek, nem csak a neten osztják a tanácsaikat.
2017. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dentomin, aktív szén
2017. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válszokat! :D

Azt tudom, hogy ártalmas a citromlé egyszer használtam havi egyszer egy minimálisat és azzal nem lett semmi baj de ritkítom 2 havonta és a mennyiséget is csökkentem akkor nem lesz semmibaj. (Szerintem) De köszönöm a valaszokat! :)

2017. dec. 5. 20:26
 6/9 KissElla válasza:
58%
SmileOn LED lámpás fogfehérítő. Legjobb.
2017. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm! :)
2017. dec. 6. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

A kurkuma nem használ, hagyd inkább. Ami a fehér pólót befogja, a fogadat is színezi.

Figyelj fogfehérítés után, hogy ne igyál/egyél olyanokat, amik színezik, mert rontanak a helyzeten.

2017. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 12. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!