Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan akinek 26...

Van itt olyan akinek 26 évesen is akadt tejfoga?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
28vagyok és még van egy tejfogam
2017. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokaknak van, a homológ maradófog csírahiánya miatt. Nincs vele semmi gond.
2017. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj, h gyerekkoromban magam huztam ki néhány fogamat. arra emlékszem h ez a fogam aminek a felét tömték az fénykorában sokat mozgott. nem tudom h kihuztam -e ezt már vagy sem. nagyon fáj és mindenképp kihuzatom. csak vacilálok h hülyén nézek ki majd. s mentse meg stb. hülyeség. reménykedem benne h tejfog s utánna nöni fog egy uj.
2017. dec. 10. 21:52
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi 28 éves. azért adtál reményt és NAGGGGYYYON MEGNYUGTATTÁL.
2017. dec. 10. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a te esetedben az már nem tejfog. Kiskoromban nekem nagyon sokat tömték a tejfogaimat, később ugy emlékeztem rá, hogy azok már a rendes fogak voltak, de anyukám mondta hogy nem, azok rég kiestek. Nem emlékeztem rá, van ilyen. Viszont ha esetleg tejfog, akkor biztosan nincs alatta maradandó fog, mivel akkor nem gondolod h 26 év alatt kinőtt volna?Akiknek ilyen korban tejfoguk van, azoknak nincs alatta másik fog. Legalábbis én igy tudom, de nem vagyok fogorvos!
2017. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha tejfog akkor nem fog már alatta nöni? most olvasok valami csírahiányt vagy mit. szoval ha tejfog akkor semmiképp nem fog már nöni ujjabb? vagy azért elöfordul?
2017. dec. 10. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fordul elo, mivel 26 év alatt egyetlen egyszer sem próbálta kinyomni a maradando fog a tejfogad, ergo nem esett ki. Azért nem esett ki, mert nincs alatta tejfog. Ne alapozz ilyen hipotézisekre. Egyébként ha muszáj, akkor ki fogják húzni a fogad szóval mindegy. Szerintem ha lehet menteni, akkor probáljátok meg, mert utána vannak fogprotézisek, meg egyéb lehetoségek a potlásra, de mind iszonyú drágák.
2017. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. azért megnyugodtam. ki lessz huzva mindenképp. ha tejfog ha nem,azt sem bánom h nem nö uj.

most csak azért bízom abban h tejfog, hogy könnyebben kihuzza a doki. :p

2017. dec. 10. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy panoráma rtg készítésével minden kérdésre fény derül.Azon lehet látni, hogy az adott fog alatt van-e homológ maradó csíra, vagy sem.
2017. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajna volt gyökere...Úgy húzta ki, hogy roncsolódott az ínyem. Csúnyácskán nézek ki, mert elöl az alsó egyikét kellett húzni. Csámpásak volt ott, vagyis a mellette lévö rádölt erre.Ami dölve van az is szuvasodott csak ugye nem látszodot. Amikor ezt a rossz fogat furta, tömte nem látta a doki h ez a csámpás is szuvas. ha gyökérkezelte volna akkor ez a csámpás tovább romlott volna s ugy járt volna, mint ez a rossz fogam. szoval azért nem bántam meg. kicsi lyuk van ezen amit betömetek majd. Kár hogy senki nem ismeri a P11-4 peptides oldatot, mellyel nem kellene furni, tömni. ettöl az oldattol a fog magátol regenerálodik. Pesten van ilyen. Remélem elvisz a barinöm, mert akkor nem kellene furni, tömni ezt a kicsi szuvasodást.
2017. dec. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!