Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismertek jó szájsebészt...

Ismertek jó szájsebészt Budapesten?

Figyelt kérdés

Kint élek külföldön, de sajnos fél éve szenvedek az állkapcsommal és az állcsontommal. Szeretnék végre egy jó orvoshoz menni, aki tudja mi segítene végre meggyógyulni. Muszáj elmesélnem mi történt, mert már tényleg elég komoly a baj szerintem.


Nyáron nagyon fájt és viszketett a fülem, így először a fülészetet kerestem fel, ott azonnal elküldtek a fogászatra. Mire eljutottam, már borzalmasan fájt mindenem, a torkom is. 20 napig tartó antibiotikumot kaptam, majd a jobb alsó bölcsességfogamat kellett kihúzni, volt alatta egy gennyzacskó. Műtét után egy héttel ismét begyulladt, újabb adag antibiotikumot kaptam. Úgy festett, talán helyre jön, de sajnos nem. Elmentem egy másik orvoshoz, aki ugyan így felírt újabb doboz gyógyszert, de nem használt, így a sebbe tett helyi antibiotikumot, többször is. Megint jobban lettem, de aztán ismét nem volt jó. Újabb antibio csomag... Kitalálhatjátok... semmi változás. Megműtött, szétfarigcsálta már az állcsontom, újabb adag gyógyszert kellett beszednem! Az állkapcsom is borzalom, állandóan szédülök, elég sűrűn fáj a fejem, a nyirokcsomóimról nem is beszélve, az összes be van dagadva! Elmentem egy olyan dokihoz, aki állkapoccsal is foglalkozik és Ő is felírt antibiotikumot! Lehet nem írtam le pontosan, de összesen 6 DOBOZ ANTIBIOTIKUMOT SZEDTEM BE AUGUSZTUS ÓTA!!!


Valaki segítsen, mert már nem bírom idegekkel! Egy jó szájsebészt tud valaki ajánlani?

Nagyon szépen köszönöm!

Előre is bocsi a helyesírási hibáimért!



2017. dec. 11. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy semmit nem ér az antibio, azt nem kell ám mannaként szedni.


Hajlamosak az orvosok mindenre azt írni, nevetséges.


Próbálj olyan dokit keresni, aki NEM egyből gyógyszert adna, hanem kivizsgál, mi a fene bajod van :)

2017. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr Dr Kámán Attila (Nem írtam félre, tényleg így, mert van egy másik azonos nevű is ott.) Drága, de hozzáértő. [link]
2017. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én Péter dr. úrhoz járok május óta. 4húzás abból kettő bölcsességfog, 15 tömés, 1 gyökérkezelés.

Húzásokkal pl gyorsan végzett (4fogat kihúzott úgy összesen 3perc alatt, persze ha volt egyáltalán ennyi), lelkiismeretesen csinálta, jól oldja a feszültséget. Ill ha igényled van szedáció is esetleg altatás.

A legjobb benne hogy nagyon olcsóak az árak a legtöbbhöz képest.

2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2017. dec. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!