Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A drágább fogkrémek valóban...

A drágább fogkrémek valóban jobbak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egyszer, hogy a fogkrémet a dobozával együtt 30 Ft-ból állítják elő. Ehhez képest a 200 forintostól kezdve akár 3000-ért is találhatunk a boltokban. Ezek mennyivel tudnak többet? Lehet valamelyik hosszútávon ártalmas, rongálja a fogat és akár kihullhatnak idősebb korban? Már a Colgatenek - amit viszonylag jó márkának tartok, - is vannak a piacon 300 forintos változatai, miért ilyen olcsó? Azt vettem észre, hogy ami már problémára van, pl. érzékeny fogak esetén, ott viszont valóban csak drágább árkategóriában válogathatunk. Tényleg jobbak, vagy csak el akarják hitetni a néppel?
2017. dec. 28. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden markanak megvannak a jobb- es rosszabb termekei. Peldaul volt olyan, hogy az 500 ft-os krem tobbet segitett, mint a 4k-s.

Colgate szerintem jo marka a fogkremeknel, de nekem szemelyes kedvencem a paradontax, sensodyne, es a himalaya herbals. Inkabb nezz fel kremmaniara, ird be a keresobe hogy fogkrem es kiad egy csomot. Ott kapsz mindenfele velemenyeket roluk, es az alapjan eldontheted hogy kell neked vagy nem.

2017. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!