Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a következő...

Adriana18 kérdése:

Mi a véleményetek a következő három budapesti fogászati klinikáról: Kreativ Dental, Mindent Ment és Móricz Dental?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik kezelésben részesültek valamelyik intézményben. Főleg azt szeretném megtudni, hogy megfelelő színvonalú-e az ellátás.
2018. jan. 1. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még egyik helyen sem jártam, de mindegyikről lehet fura értékeléseket találni a neten. A jók nagy része meg lehet haveroktól van. Szerintem némelyik fogorvossal az a baj hogy túl sokat keres és el van szállva az agya, azt hiszi hogy mindent lehet.
2018. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit kellene most már ezekkel csinálni. Egy építész aki építészetet tanult tudja hogyan kell jól és rosszul megtervezni egy házat. Ha az összedől akkor őt keményen előveszik. Az elrontott orvosi kezeléseknek miért nincs semmi következménye?
2018. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Némelyik nem betegnek nézi a beteget, hanem a pénztárcájának.
2018. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem klinikák, hanem sintértelepek, vagy lehet még ott is különb az ellátás.
2018. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!