Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs ízület fájhat felső...

Állkapocs ízület fájhat felső bölcsességfogtól?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom igen. Nekem állkapocs ízületi gondjaim vannak (kezelik is). Olvastam róla-persze nem minden igaz amit írnak.
2018. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy fog fáj, mndened fáj.
2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sőt, mondok jobbat hogy például a váll/nyak izületeidre is rámehet. Én most vagyok túl egy ilyenen és nagyon rossz.
2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan okozhat,de mindenképp járjatok utána több röntgen felvétel és vizsgálattal,mert tapasztalatom az,hogy mindenáron ki akarják húzni a bölcsességfogadat, akár az okozza akár nem.

Nekem nem a bölcsességfogam okozza a gondjaimat mégis csak úgy ki akarták szedni. Teljesen egészséges a fogam és a röntgenen is az volt,meg semmi panaszt nem okoz. A doki meg erőszakoskodott,hogy minek az a fog,meg ő szereti kihúzni. lol. Úgyhogy vigyázz. De azt te is tudhatod,hogy az okozza vagy sem pl be van gyulladva? Fáj a fogad? stb

2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj, de szuvasnak szuvas. Valószínűleg a tiedet a pénzért akarta kiszedni amit kapna érte az op-től. Ez egy tökéletes példa rá, hogy csak a pénz motiválja őket, a beteg érdekeit semmibe veszik és felelősséget nem éreznek a munkájuk iránt. Nagyon nem jó ez így.
2018. jan. 9. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet az a gond velük hogy mindegyik ilyen kis puccos családból származik és sosem voltak még pofán csapkodva.
2018. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem értenek a munkájukhoz sokan. Szerintem legalább 50% a pénz miatt akar orvos lenni. Hiába megyek magánorvosokhoz semmivel nem ér többet,mint a tb-s ,max gyorsabb egy kicsit.

De az interneten hamarabb rájövök mi a bajom xd

2018. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a 100% akar az miatt orvos lenni. De ez engem még nem is zavarna, ha normálisan csinálná azt amiért kapja.
2018. jan. 28. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!