Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés fogorvosnál?

Fogfehérítés fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tart? Több alkalommal kell menni vagy elég egyszer? Van eredménye? Nem számítok rá, hogy hófehér lesz a fogam de remélem azért látszani fog.

A nyálszívó segít a kezelés alatt? Nekem mindig probléma fogászati beavatkozások alkalmával, hogy tele lesz a szám nyállal és nem tudom lenyelni mert ott van a számban minimum 1 vatta meg valami szerkezet, a nyálszívó meg nekem nem ér semmit, pláne nem úgy, hogy félig hanyatt fekszem és hátrafolyik minden, a szívó meg elöl van.

Szoktam jelezni a dokinak, hogy hadd öblögessek egyet de hát ez nem mindig megvalósítható. Másnak is szokott ilyen gondja lenni?


2018. jan. 9. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A teljes kezelés kevesebb, mint 30 percet vesz igénybe.
2018. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!