Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti fogorvosomnál az...

Körzeti fogorvosomnál az amalgán tömés ingyenes, a 'fehér' tömés 3000 Ft. Máshol is így van? Kifizettem a fehér-tömést, és nem adott számlát (bár nem is kértem), csak eltette a lóvét. Nem kell valamit adnia?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen nem adnak számlát, ha nem kéred. Így működik az egész ország. Ettől ez még nem helyes.
2010. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amalgámot már nem is lehet használni! Kell lenni nála tb támogatott fehér tömésnek, esetleg lehet +egy jobb minőségű fehér tömés pénzért. Az én fogdokimnál így van.
2010. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk már csak fehér tömés van és az ingyenes. Mindenhol ingyenesnek kell lennie, mert elméletileg az amalgámot már nem szabadna használni állami helyeken... Amúgy ha nem kérsz számlát ált. nem adnak
2010. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. jún. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!