Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez így jó? (fogéks...

Szerintetek ez így jó? (fogékszer)

Figyelt kérdés
Ma csináltattam a fogékszerem, (rendes magánrendelésbe) és kb alig csiszolta el a ragasztást, így eléggé látszik a fehér ragasztó az ékszer körül. Ez normális? Le fog kopni, vagy inkább menjek el másik fogtechnikushoz?
2018. jan. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogorvos tette fel?
2018. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondolom fogorvos volt, rendelőbe tették fel
2018. jan. 15. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a sav marta meg a fogadat, amit a ragasztás előtt használnak?
2018. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert fogtechnikust írtál.
2018. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy fogorvos, vagy fogtechnikus ragasztotta-e, először jártam itt

Nem ismerem a ragasztót, de nagyon látszik az ékszer körül, és nem is igazán szép így, olyan, mintha nem csiszoltál volna körbe...magyarul úgy néz ki, mintha egy darab rágóba lenne belenyomva az ékszer. Azt mondták idővel fog valamennyit kopni, de barátnőmnek semmi ilyen nincs körülötte, pedig neki is ragasztottál

2018. jan. 15. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha abba a fehérbe beleakad a körmöd, akkor az ragasztó, ami kifolyt a fogékszer alól. Menj vissza, hogy korrigálja a fogorvos.
2018. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudom levakarni róla, köszönöm a segítséget :)
2018. jan. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!