Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ultrahangos fogkőeltávolítás...

Ultrahangos fogkőeltávolítás ugye ha normálisan csinálják nem fáj?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 04:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már nem fáj, de ha rendesen csinálja ezt akkor közben se kell hogy fájjon.
2018. febr. 1. 15:34
 12/16 szpeti1991 válasza:
68%

Ha ennyire eldöntötted, hogy nem kéne szerinted fájnia (mondhat akárki akármit), akkor miért kérdezel? :D

Azt akarod, hogy végre reagáljon valaki arra a félmondatodra, hogy (szerinted) roma volt aki csinálta?


Bocsi, nem fogunk.

2018. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

13-as vagyok!


mielőtt kitettem az előző hozzászólásomat, egy felugró ablak jelent meg egy piros keretben, hogy az oldal üzemeltetői majd jól meg fogják vizsgálni

a hozzászólásaimat, mert az automata rendszer azt jelezte, hogy trágár szavak vannak benne, és ha valóban bebizonyosodik, hogy így van, akkor majd

jól letörölnek innen!


Hát elmehettek ti is a búsba!


felháborítónak tartom, hogy én vagyok az első hozzászóló, aki felháborodik a kérdésen!


aztán felháborítónak tartom azt is, hogy a 6-os hozzászóló nyilván valóan egy fogorvos, akinek eszébe nem volt megvédeni a kollégáját!


De a legfelháborítóbb az, hogy ennyire diszkriminatív kérdés megjelenhet az oldalon, minden következmény nélkül!

tényleg kétségbe kel vonni egy orvos szakmai tudását a származása miatt? És itt nagyon nagy szerepe van az ORVOS szónak!


Ezek szerint akkor én feltehetem a következő kérdéseket az oldalon:


- nektek is hasmenésetek van a kakaós csigától? bár az a pékség ahol én veszem a kakaós csigát január óta egy roma származású nőt alkalmaz eladóként!

- nektek is többet eszik az autótok mostanában? bár az a benzinkút ahol én tankoltam tegnap, egy roma gyereket alkalmaz kútkezelőként!

- ti is fáztok, ha fúj a szél? Bár az én szomszédom roma, aki a keleti oldalon lakik, így lehetséges, hogy csak akkor fázok, ha keleti szél van, mert ugye köztudott, hogy a romák, meg ugye a globális felmelegedés!


és akkor még finom voltam, mert egyik kérdésben sem sértegettem sem orvost, sem mérnököt, se közgazdászt, vagy bármilyen köztiszteletben álló diplomás szakembert!

2018. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Először is, az ultrahangos fogkőeltávolítás ha normálisan csinálják nem fáj, ezen szerintem ne vitatkozzunk. Másodszor pedig nem fogorvos volt hanem dentálhigiénikus. Nem mondom, hogy az miatt volt rossz a kezelés, mert roma volt, fehérbőrűek között is vannak rossz szakemberek, de az tény, ha ezt tudom előre akkor valószínűleg nem ott csináltatom. Jobban is jártam volna ha eleve egy másik fogászatot választok, mert fehérbőrű fogorvostól is kaptam ott rossz kezelést. Megnevezni most itt nem fogom ezt a helyet. Harmadszor pedig lehet hogy sok munka van egy fogorvosi diploma megszerzése mögött, de azért remélem nem várják el a betegtől hogy istenként legyenek érte tisztelve. Sok zh és vizsga megírásából áll a dolog, aminek a nagy részét el is felejti az ember miután túl vergődte magát rajta. Vagy a tanár jó volt hozzá és átrugdalta.
2018. febr. 4. 16:40
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem faj, ha normalisan csinaljak, miert tetted fel a kerdest? Ha mar elotte se tetszett a hely, miert mentek vissza oda?
2018. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, de mikor a fogkőeltávolítás volt nem tudtam hogy a fogorvos is elszúrta amit csinált. És csak a megbizonyosodásért fel lehet tenni itt egy kérdést, nem?
2018. febr. 5. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!