Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér folt a számban, ez baj?

Fehér folt a számban, ez baj?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megvolt dagadva az ínyem a fogamtól hátul alsó fog. Törött fog volt. Olyannyira, hogy irritálhatta a számat is az a fog. Antibiotikumot irt ki a fogorvos, azokat beszedtem lement a dagadás, és hétfőn kihúzta. Minden rendben szépen gyógyul. Nem fáj a helye, csak ha rágok vagy ilyesmi érzem az állkapcsomál, hogy fáj. Azt nemtudom mitől. De másik dolog, hogy eszrevettem hogy van ott a kihuzott fognál a számban bévül egy feher nagyobb folt. Nem jön le,nem letörölhető :/ az lehet az, hogy csak gyógyul be a szám amit irritált az a fog?

2018. febr. 4. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A csip, viszket, akkor az afta. Nalam is elofordult mar sokszor, mivel nekem is szokott gyulladasom lenni.
2018. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csíp nem viszket... kicsit olyan mint , amikor megharapom a szám és gyógyul be. Csak most nagyobb kb akkora mint a kisujj köröm. :/
2018. febr. 4. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Irritáció miatt lehet, el fog múlni, de ha pl Gengigel géllel kenegeted, akkor hamarabb elmúlik.
2018. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike kipróbálom :)
2018. febr. 4. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémam, csak nekem felül ugyanez, fogam sérthette fel, nekem nem egy folt, hanem három kicsi, mintha a fog lenyomata volna, nem fáj, nem érzékeny, a hátsó es egyben legnagyobb folt négy nap alatt teljesen elhalvanyodott, mar nem is látni szinte, rózsaszín, mint rendesen. De az elotte levo masik kisebb pötty, mintha feherebb lenne, de nem is szabályosan pöttyök, inkább mint amit kérdező írt, mintha gyógyulna be... De nagyon aggódom miatta, miert nem tűnik el ez is? Kedves kérdező, nálad mi történt végül?
2018. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!