Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, ha nem fájt a...

Normális, ha nem fájt a szeparáló gumi?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy milyen feszítő, alig lehet vele enni stb. és nagyon féltem tőle aztán felrakták és az utolsó napon se fájt. Néha volt egy kis "mozgótejfog" érzésem, de amúgy semmi, észre se vettem. Lehet, hogy akkor maga a fogszabályzó se fog annyira fájni nekem?😶

2018. febr. 4. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez miért baj? Örülj neki. Nem lesz mindenkinek ugyanaz a tapasztalata egy bizonyos dologgal. Nem tudom hova tenni a szomorú fejet miután azt írod hogy akkor a fogszabályzó se fog fájni.
2018. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha valaminek fájnia "kellene" de nem teszi az a jobbik eset, mindenkinek egyéni, nekem a kemény lúdtalp betétre mondták hogy fúúú első nap 200 métert se fogok bírni benne, életemben nem volt kellemetlen.
2018. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy van . Nekem eleinte első 2-3 óra fura volt meg kicsit kellemetlen , de utánna semmi , fogszabályzóval sincs semmi gondom amikor állitanak rajta meg a fogívtágiton egy ideig feszitő érzés van azt annyi az is gyorsan meg szűnik .

Nekem sokan mondták , hogy jajj fájni fog mint az állat meg ilyenek , de nem kell félni , ha fáj is az is kibírható lesz .

2018. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!