Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosnál panorámaröntgenn...

A fogorvosnál panorámaröntgennél milyen magasságig kell kiszedni a fülékszereket?

Figyelt kérdés

Mikor legközelebb megyek fogorvoshoz benéz egy röntgen is viszont van a fülemben egy piercing, így néz ki [link]

a gondom vele hogy nem akar rendesen begyógyulni ezért nem tudom csak úgy kivenni, fáj ha mozgatom, visszarakni meg főleg nem, nyilván ha minden kötél szakad megkérek egy piercingest hogy cserélje le egy bioflex szárra ku..aanyázások közepedte csak érthető okokból ha nem muszáj inkább hanyagolnám.


2018. febr. 5. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt biztosan ki kell szedned, a szemuveget is levetetik, pedig az meg magasabban van.
2018. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Fejről mindent le kell szedni, beleértve az összes cuccot a füledből is. De csak pár perc, annyi időre nem lesz baja ha kiveszed. Vagy a bioflex jó megoldás ha magadnak nem tudod kivenni, na meg begyulladva is jobb ha nem te piszkálod hanem a piercer. Amúgy mivel kezeled és mióta van meg? Nincs rá esély hogy addigra begyógyuljon és úgy ki lehessen venni?
2018. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki fogják vetetni , nekem a szemüveget lekellett vegyem . És alumínium a keret azaz elvileg semmi gond nem lett volna , de mondta a doki , jobb nem kockáztatni még a fülbevaló , pc-ket is ki vetetik
2018. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyár eleje óta megvan, octenisepttel fújom, szerintem a karika a baj, az orrom is akkor volt vadhúsos mikor karikát tettem bele szóval a fogorvos után lehet előtúrom a kis egyenes titán száramat hozzá, aztán ha azzal szépen begyógyult majd mehet vissza a karikám (bár ez is elvileg PVD bevonatú titán) a többi piercingemet csak kikapom és vissza, az orromba lévőt macerás visszarakni de ahhoz már van bioflex, az állandóval meg majd otthon elbabrálok.
2018. febr. 5. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent ki kell szedni
2018. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell szedni, semmi fém nem lehet a fejen. Persze ha rajtad marad, akkor sem lesz bajod tőle és a gép sem robban fel. Csakhogy a fémek röntgenárnyékot adnak, ráadásul tükröződnek is. Azt hiheti a dokid hogy idegen test van benned, de akár el is takarhat egy fontos képletet (legyen akármilyen pici is).
2018. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott, a piercinges aki csinálta kicserélte egy bioflex labretre (az eleje fém de azt csak ki kell húzni, a szár bent marad) és így jobban is fog gyógyulni.

Szerintem jobban fájt mint az eljövendő fogtömés :D

2018. febr. 7. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!