Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn műtötték ki szájsebésze...

Hétfőn műtötték ki szájsebészeten a bal alsó bölcsességfogam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon durván bedagadt az oldala az arcomnak, sőt még a nyakam is. Nembírom azóta sem kinyitni jól a szám. Hétfőn és kedden meg úgy ahogy nyitottam. Azóta nem. Bár bevagyok dagadva még mindig es fáj a fogam helye és az állkapcsom. Ez lehet az oka? Szerintetek kifogom tudni mostmár jobban nyitni? Hétfőn varratszedés és félek nemfogom tudni. A duzzanat meddig lesz fent? Ja és voltam a saját orvosomnál csíkeltávolításon másnap mert a szájsebészet messze van és aztmondták mehetek az orvosomhoz eltávolítani. És nem találta a csíkot pedig nézte. Szerintetek kieshetett? Kicsit félek. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 15. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs semmi baj. Jegeld és akkor hamarabb lemegy a duzzanat. És bocsi de milyen csíkról van szó?
2018. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyogyszeres csik ami elvileg a varrat alatt van es kikell szedni masnap. Es nemlatta. Es most bevagyok parazva.
2018. febr. 15. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is ennyire fájt és be is volt dagadva, hiába jegeltem. Szájzáram is lett, de az pár nap alatt elmúlt, varratszedésre simán kinyitottam a számat.
2018. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Otthon még mindig mánia az a gyógyszeres szar?!


Három fogamat műtötték Svájcban - ebből kettő bölcsi -, egyikbe sem tettek semmit, csak fertőtlenítették a sebet, meg varrtak rá pár öltést.

Nem attól fog elfertőződni, ha a másik oldalon óvatosan eszel...

És egyszer nem dagadt be a szám, vagy gyulladt be a fogam (helye).

2018. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem, nem mánia mert én pl egyszer sem kaptam ilyen gyógyszeres csíkot. Azért mert svájcban csináltattad a fogaidat nem vagy menő hogy ilyen stílusban válaszolj.
2018. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!