Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti műtét útán az...

Szájsebészeti műtét útán az ínyen fehér valami, ami szerintem nem ételmaradék és nem is lepedék, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Két napja szájsebészeten voltam, ahol megvágták az ínyem mert nem bújt ki a szemfogam és ezért egy láncocskát ragaszottak rá és fogszabályzóval lehúzzák. A varrásnál be van sebezve és az ínyem ki van fehéredve és a láncnál van valami fehér, ami szerintem nem lepedék mert minden nap mosom a fogaimat és szerintem nem is ételmaradék. Kell szedjek antibiotikumot. Ha szedem az antbiotikumot attól még lehet valami baj vele? És mi lehet az a fehér a láncocskánál?

2018. febr. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak gyógyul a seb. A nyálkahártyán is keletkezik pörk (vagy varr) ugyan úgy mint a bőrön, a különbség csak annyi hogy a szájban végig nedves környezetben van, ami kissé nehezíti a gyógyulást.
2018. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmi baj?
2018. febr. 19. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, a szájban a seb mindig kifehéredik. Ha már nincs rá szüksége az ínyednek, lelöki magáról.
2018. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez miatt nem kell aggódnod, a szájban lévő sebek így gyógyulnak. Ez az új hámréteg
2018. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!