Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még meglehet menteni ezt a...

Még meglehet menteni ezt a rágófogamat? Jelenleg nem fáj, de kijött belőle a tömés és letört belőle egy csomó.

Figyelt kérdés
Autista vagyok és félreértettem az utasításokat, mármint ideiglenes tömést tettek bele valószínüleg én azt hittem végleges. Mind egy, nem akarok belemenni. Van pénzem, szeretném megcsináltatni! Budapesten tudtok ajánléani rendes és törelmes magán fogászt?
2018. febr. 19. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer kerültem a Király Dent fogászatban Akbari Saleh doktorúrhoz egy olyan "utcáról beesős" kezelésre. Irtó kedves volt, folyamatosan mondta, hogy mit csinál, beszélt hozzám amikor látta, hogy ideges vagyok. Olyan gyönyörűen felépítette tömésből az ínyig tört szemfogam, hogy egyáltalán nem látszik, hogy nem a sajátom. Még néhány kezdő fogorvost is becsapott az elmúlt 5 év alatt :D

Viszont ha oda mész, mindenképpen őt kérd, mert egy kollégája viszont rendesen elszúrta a sima töméseimet, fél éven belül újra kellett tömetni őket. Azóta is ő volt a legjobb fogorvos akivel találkoztam, pedig megjártam már párat.

2018. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót. Nekem ott egy fiatal orvos volt egyszer, mert csak 2 tömött fogam van. Azt a fogat gyökérkezelték pont. Oda anyukám kísért és 3x kellett menni. De az a fiatal szőke doktorúr 70 ezer forintért olyan gyökérkezelést csinált, hogy azóta is fáj... elszarta, pedig bemérte a gyökércsatornákat eszközzel stb... ezért mentem máshova, egyedül, ahol hiába mondtam hogy autista vagyok, ezért nehezen kommunikálok valós helyzetekben, nem érdekelte őket. azt mondta akkor menjek vissza ha fáj. nem fájt, nem mentem, letört...
2018. febr. 19. 12:55
 3/4 A kérdező kommentje:

én itt voltam a gyökérkezelt foggal. [link]


De érdekes, nincs már köztük az a fiatal orvos aki gyökérkezelt. Lehet nem teszik fel ide?

2018. febr. 19. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elment közben, mert fent van mindenki ahogy elnéztem. Ezért mondtam, hogy csak a doktor úrhoz szabad menni :) Rengeteg kezdő fogorvost alkalmaznak, nekem is egy kezdő nő rontotta el a fogaimat ott. A doktor úr viszont tényleg jó munkát végzett.
2018. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!