Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Ha felül az egyik kismetszőfogam beljebb van mint a többi, mennyire lenne feltűnő a fogszabályzó?

Vagy mindegyik ugyanolyan, függetlenül attól, hogy csak egy fog miatt kellene?

Nyelv felüli fogszabályzót SZTK-s alapon egyáltalán nem adnak?

Köszönöm előre is!

febr. 22. 14:01  Privát üzenet  

A válasz

Nem értem a kérdést. Egy fogszabályzó mindenhogyan feltűnő.

Belső fogszabályzót szerintem inkább magándokinál érdemes és szerintem csak ott csinálnak.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 23. 10:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül az SZTK-ban egy fogszabályzó TB-támogatással alul-felül összesen?
Mennyibe kerül az SZTK-ban egy fogszabályzó TB-támogatással egy 16 évesnek alul-felül összesen?
Mennyibe kerülne a fogszabályzó ha csak felül, és ha felül és alul is van?
Szeretnék érdeklődni milyen árban van egy fogszabalyzo? 6éves kislanyomnak kenne . Uj fogai kicsit ferdén jöttek ki felül 1 és lent egy az meg tul egymás mellett van a másik...
Lehet valakinek alul állandó, felül kivehető fogszabályzója?
Ha csak a felső fogamira lesz fogszabályzó, attól meg kell csináltatni az alsó lyukas fogaim is? Nem elég felül?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!