Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a fogyszabályzó...

Mit tegyek a fogyszabályzó miatti elvesztett önbizalmammal?

Figyelt kérdés
Vagyis igazábol nem a fogszabályzó maitt félek hanem hogy nem lesznek haverjaim/barátaim a középiskola miatt, alapból önbizalomhiányos vagyok. ugyanis jövöre megyek középiskolába ahova nem biztos hogy jön 1 ismerösöm se.
2018. márc. 1. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, senki nem aszerint barátkozik, hogy kinek van és kinek nincs fogszabályzója. :) Egyébként le merném fogadni, hogy másoknak is lesz rajtad kívül az osztályból, évfolyamból, ez ma már annyira általános dolog. Nekem is volt, sokan észre sem vették. Engem zavart csak egyedül, senki mást nem. Aztán hamar megszoktam és folyton arra gondoltam, hogy ha majd leveszik, akkor milyen szépek lesznek a fogaim :)
2018. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó szerintem nagyon menő :) Emiatt tuti nem fognak kiközösíteni,hogy fogszabis vagy.
2018. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más is pont ugyanabban a helyzetben lesz. Fogszabályozótól függetlenül, mert ugye az csak az ürügy. Még legalább 3 fogszabályozó lesz az osztályban, nem olyan ritka az. Mindenkinek izgalmas az új közösségbe kerülés, a helye megtalálása, dehát az élet attól érdekes, hogy új helyzetekhez alkalmazkodunk, ezt nem lehet megúszni, és fiatalon könnyebb is megtanulni, mert rugalmas, nyitott az ember.
2018. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha emiatt elveszted az önbizalmadat, meg is érdemled, már bocs.
2018. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még munkahelyen is van akinek van, felnőttként. Senkit nem érdekel.

Kérdező, te barátkoznál egy szemüvegessel? Vagy egy vörös hajúval? És egy balkezessel? Vagy egy csúnya fiúval/lánnyal?

Ugye, hogy csak az kell, hogy jó fej legyen az illető. Általában ha valakit ilyen hülyeség miatt piszkálnak, az vagy rászolgált (mondjuk az esetek 10%-ban van ez, hogy elárulta az osztályt, vagy ilyesmi), vagy gyökerek az osztálytársai (90%), de ha gyökér osztálytársakat kapnál (nyugi, nem fogsz!), akkor akkor is találnának valamit, amibe bele lehet kötni, ha nem lennél fogszabályzós.

2018. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket 🙂
2018. márc. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!