Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért szárazak az ajkaim?

Miért szárazak az ajkaim?

Figyelt kérdés

nem csak télen hanem mindig es mar probaltam szolozsirt is de meg mindig szaraz


14 f



2018. márc. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet keveset iszol. Vagy vitamin hiányod van. De ebben a hidegben mindenkinek száraz.
2018. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a túl kevés ivástól lehet, plusz amiket az előző írt. Meg még ráadásul az, hogy a fűtés miatt száraz a levegő minden belső térben.
2018. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Gyulladástól is lehet, ezért menj el a háziorvosodhoz, és kérd ki a véleményét.
2018. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Gyenge az immunitásod.
2018. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azert nem ertem mert minden nap eszem gyumolcsot es iszok 2-3 litert es meg neha szedek etrendkiegeszitoket (vitaminokat)
2018. márc. 3. 10:32
 6/6 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni, lehet ilyen a bőrtípusod és kész. Én is 2,5-3 liter vizet iszok naponta és már kb. nincs olyan zöldség, amit ne ettem volna a télen, szóval kétlem, hogy vitaminhiány. Az immunrendszerem se gyenge, mert évente egyszer vagyok beteg, az is nátha és az sem télen. Ráadásul most kevesebb, mint egy hét alatt három védőoltást kaptam, abból egyik Tetanusz volt, ami elv. súlyosabb mellékhatással is járhat, de egyiktől se lett semmi bajom. Krémmel meg akármit próbáltam eddig, egy óra múlva megint tiszta száraz volt a bőröm. Nekem is az ajkaim és a szám körül + a kézfejem brutálisan száraz :(
2018. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!