Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn megyek fogorvoshoz,...

Hétfőn megyek fogorvoshoz, valószínű, hogy ki kell húzni a bölcsességfogamat. Még sose húztak fogamat, ezért nagyon félek, nagyon pánikolós vagyok. Nagyon fog fájni az injekció? Milyen érzés lesz amikor elzsibbad az arcom?

Figyelt kérdés

#fogászat #fogorvos #fájdalomérzés
2018. márc. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor beszúrja az fáj, a zsibbadás nem fáj, majd csorogni fog a nyálad és furán fogsz beszélni :D
2018. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem fog nagyon fájni. Sima injekció. Persze kellemetlen az ínybe injekciót kapni,de pár mp. A zsibbadásnak örülni fogsz,mert tudni fogod,hogy hat a gyógyszer,és nem fogsz érezni semmit.
2018. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia,nekem friss élményeim vannak az első ínjekciómmal kapcsolatban. Én is nagyon féltem tőle,de nem volt olyan rettenetes. AZ első 2 mp-et éreztem de azt is csak enyhén (kicsit csípő érzés) aztán már csak a zsibbadást érzed.Ne félj,nem olyan rossz mint ahogy hangzik:)
2018. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy így lepontoztál minket:) Még csak nem is írtunk semmi rosszat! Minden jót!
2018. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- injekció: szúrás, kemény szájpadban kellemetlenebb (ha felsőt húzzák)

- műtét: nekem az egyik 25 perces volt, kicsit fájt, de már gyulladt is volt. Másik kb. 5 perc, ott egy helyütt volt kellemetlen

- gyógyulás: jegeltem, harmadik napon sikerült vagy négyszer hánynom (párom is én is vírust kaptunk el) :( , de ez sem kavart be, pedig nagyon féltem tőle

- egy hét múlva varratszedés, semmi gyulladás, duzzanat vag ilyesmi.

2018. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont 2hete estem át rajta :D

Injekció nem fáj, inkább feszít, de tényleg csak pár másodpercig, ne aggódj! A zsibbadás meg csak max a 3óra után már idegesítő lesz, hogy nem érzed, de elmúlik, semmi rossz :D

2018. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!