Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bright White fogfehérítő...

Bright White fogfehérítő termékéről mi a véleményetek? Használ? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, az emlitett fogfehéritőt nem próbáltam, viszont tudok ajánlani olyat, ami nekem bevált: 3D Crest White fogfehéritő tapaszok. Nekem 4-5 tapasz már jól láthatóan fehéritett:)
2018. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Én próbáltam, de nekem nem hatott. Jó pár kezelést csináltam vele. A kezelés után fehér foltok jelentek meg a fogaimon, amik rövid idő után eltűntek. De amúgy a fogam nem fehéredett semmit sem..

2018. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzLilliAnna válasza:

Szintén off,


A Bright White-ot én sem próbáltam. Fogkő leszedés után nekem a SmileOn fogfehérítő szimpatikusabb volt. Mivel régebben elég nagy kávé függő voltam, ezért nekem elég látványos eredményt hozott. 5 árnyalattal lettek fehérebbek a fogaim.


Azóta 3 hónap telt el és sajnos a kávéról még mindig nem sikerült teljesen lemondani, így talán 1 árnyalatot vesztettem a fogaim fehérségéből.

2018. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne vegyél, én karácsony előtt vettem 2doboz fogfeherito habot persze nem ígértek olyan hatást mint az a LED-és cucc. Semmit nem er ráadásul úgy vérzik a foginyem és faj...
2018. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!