Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tüntessem el a herpesz...

Hogyan tüntessem el a herpesz házilag?

Figyelt kérdés
A szám mind2 oldalára herpesz nőtt és enni se igazán tudok, valakinrk nincs valami ötlete hogyan tudnám hamar eltüntetni?

#Kerpesz #házi gygymód
2018. márc. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok rá házi gyógymódot, nekem csak a Zovirax krémtől tűnik el. Azért persze tehetsz, hogy ne alakuljon ki könnyen még egyszer: erősítsd az immunrendszered. Van, hogy 2-3 havonta nekem is kijön egymás után, de most már nem volt több mint fél éve, lekopogom gyorsan.
2018. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a zovirax soha nem segitett :/ azert kerdeztem :///
2018. márc. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

azt biztosan tudod, hogy a herpesz csak eltűnik, de nem múlik.


Én egyszerűen svédcseppel kezelem. Vatta, kenegetem, három nap, és nincs.


ne bonyolítsd túl, arra ügyelj, hogy csak külsőleg. Tabletta nem jó, bármi is az.

2018. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tinikoromban fogkrémmel próbálkoztam, amikor elég gyakran kijött a herpesz a számon, több-kevesebb sikerrel jártam.

Aztán fiatal felnőttként egyszer "begurultam", és tűvel kiszúrtam a hólyagot, persze fájt, és ilyen világos folyadék jött ki belőle, de nem újult ki a hólyag, és a heg is eltűnt pár nap alatt. Azóta több év telt el, és csak egyszer volt újból herpeszem, akkor is ehhez a drasztikus módszerhez folyamodtam. :)

(Ha esetleg ki akarod próbálni, fertőtlenítsd le előtte a tűt.)

2018. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!