Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömésre nálatok a körzeti...

Fogtömésre nálatok a körzeti fogorvosnál kell időpontot kérni, vagy csak bemégy és ellátnak? Ha kell időpont, kb hány napra/hétre adnak? Az ország melyik részén?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy máshol mi a gyakorlat (hozzánk képest)
2018. márc. 8. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem körzetihez járok, de nálunk megcsinálják ha odamegy az ember. Szoktam is látni hogy kiültetik őket az injekció után.
2018. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a körzetihez járok, szuper a fogorvosom. Nála nem kell időpontot kérni, csak odamegyek és kész. Persze így ki kell várni a soromat, de ha túl sokan vannak előttem (8-10 ember), eleve le sem ülök. Békéscsabai vagyok.
2018. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kell időpont, és kb. 3-6 hét a várakozási idő. - Az én dokim nagyon jó, de nem csak emiatt kell sokat várni, hanem - szerintem legalábbis - túl kevés beteget írnak be egy napra. Általában tényleg tartja a megbeszélt időpontot, csak ritkán kell várni az előző kezelések elhúzódása miatt. A régi dokimnál (ugyanaz a rendelő) még most is öt-hat ember vár egyszerre, ő jobban összezsúfolja a naptárát.

Hivatalosan csak sürgős eseteket látnak el bejelentés nélkül, ami jellemzően a foghúzás, ha nagyon fáj, és nem menthető a fog.

De nekem volt egyszer, hogy berakott egy ideiglenes tömést a doki bácsi, és rá három vagy négy hétre a véglegeset.

Pest megye, Vác

2018. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az kimaradt, hogy heti egy nap az iskolafogászat, akkor nem fogadnak más beteget. Nyáron sem... :O
2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Időpont kell, min. 3 hét.


Szerencsére az egyik családi barátunk fogorvos egy másik településen, hozzá bármikor mehetek

2018. márc. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!