Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Térkép nyelvem lett egy...

Térkép nyelvem lett egy erősebb megfázás után az orvosom azt mondta, hogy ecseteljem valamilyen fertőtlenitő hatású készítménnyel, nos én Gingisolt vettem és ezt le lehet nyelni nyugodtan?

Figyelt kérdés
vagy hagyjam a nyelvemen és öblitsem le vagy hogy is múködik ez, mert ott elfelejtettem megkérdezni és nincs rá írva a készítményre ilyesmi?
2018. márc. 9. 17:59
 1/1 Manoscka43 válasza:

A neten találtam, gingisol plusz:

Hogyan kell a készítményt alkalmazni?

Kis méretű, az oldat egy-két cseppjével átnedvesített vattatamponnal a szájüreg, fogíny, fogtő, fogazat kívánt részét naponta 2-4 alkalommal ecsetelni. Az ecsetelést mindig a szokásos száj- és fogmosás után végezze. Szájöblítésre 2 dl vízhez 15-20 csepp oldatot kell adni. 1 ml oldat 45 cseppnek felel meg.


A 3 éves gyerekeknek öblögetve használtuk.

2018. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!