Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzót nem...

Éjszakai fogszabályzót nem hordom már egy két hónapja kb, ma megnéztem a fogszi betételével, hogy mennyire csúsztak vissza a fogaim mert kívülről nem látszik változás, hát nem megy fel a felső fogsoromra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron vették le az állandót, doki azt mondta 18 júniusában menjek vissza, addig hordjam az éjszakait. Sajnos ez nem sikerült mivel egy lusta idióta vagyok.

kérdésem az lenne, hogy mivel ennyi idő alatt nem állt vissza szemmel láthatóan, ha továbbra sem hordom vissza fog? Illetve félek, hogy a doki mérges lesz (amit amúgy megértenék)



2018. márc. 9. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá minél előbb és rá hallgass. Mi se nem értünk hozzá, se nem látjuk a fogaidat.
2018. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nyugi, nem fogja leharapni a fejedet. Mással is előfordult már a praxisában, hogy úgy járt, mint te.
2018. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem lusta vagy (kettő másodperc feltenni), hanem szarsz bele az egészbe.
2018. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ :)

De igen lusta vagyok (nekem amúgy nem két másodperc, mert alaposan tisztítom), illetve ha annyira szarnék bele nem tettem volna fel a kérdést

2018. márc. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!