Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ennyire szürke a legháts...

Miért ennyire szürke a leghátsó fogam?

Figyelt kérdés

Most néztem meg,csak kíváncsiságból,pedig eddig semmi panaszom nincs,nem fáj,nem érzékeny,stb.

Viszont nagyon szürkés már és a közepén meg az oldalán vannak még sötétebb,egészen sötétszürke részek,talán lyuk lehet az már!


Úgy megijedtem!! Felhívtam a fogorvosomat, kértem időpontot,jövő héten megyek, de annyira félek!


Mi lehet ??? Ugye fogtöméssel megoldható ???

Annyira csúnya :(((

Pedig rendszeresen mosom a fogaimat és az összes fogam teljesen szép,de ez a leghátsó ez nagyon nem szép :((



Kérlek,nyugtassatok meg,hogy "csak"lyuk és be lehet tömni :((



L.


2018. márc. 22. 12:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

csak a legelső cikket másolom be:


A fogkő, ami a fogainkra tapad, két féle lehet. Az egyik fajtáját láthatjuk a saját szemünkkel is, sárgás, szürkés, esetleg feketés foltok jelennek meg a fogak tövénél. A másik fajta fogkövet nem lehet szabad számmal látni, mert a fogíny és a fog között helyezkedik el. Mindkét fogkő komoly problémát okozhat, de a láthatatlan a fokíny és a fog között található az igazán komoly ellensége fogainknak, hiszen nem is tudunk róla.

2018. márc. 22. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:
lehet szuvasodás is.
2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen, tudom :(


ezt még lehet kezelni sima töméssel?

2018. márc. 22. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire roncsolódott a fogbél. Vagy gyökérkezelik aztán kész.

Amit leírtál az sztem inkább lyuk mint fogkő...

2018. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

na most megint megnéztem.

NEM IS SZÜRKE A FOGAM!



Maga a fogam normális színű.

Egy picike kis szürke folt van a tetején,ott középen a mélyedésben.

2018. márc. 22. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!