Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogorvos dr Gyimesi...

Milyen fogorvos dr Gyimesi Gergely? Hogy sikerultek a tomesek?

Figyelt kérdés

Egyszer mentem idopontra es felujitas volt,nem volt rendeles. Nem mondta le. Ebbol lett elegem.

Meg,h tomes utan megnezem a fogat es vannak rajta meg masik oldon lukak. Nekem kell szolni,h szt is tomje be,ha mar ott vagyok es benne van az arban. H szokott sikerulni a tomes? Bennt marad? Hany ev utan esik ki?


Az asszisztensnoit szornyen lekezeli. Undorito lehet a maganeleteben. Mi a velemenyetek ezekrol?



#fogorvos #fogtömés #dr Gimesi Gergely #nok lekezelese
2018. márc. 26. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Midet akarod betömetni hogy ebbe a kategóriába tetted?
2018. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ebben a kategoriaban valaszolnak a leggyorsabban. Kiesett egy nagy tomes ragofogban. Holnap rendel. Mas fogorvoshoz szoktam menni egy ideje az idopont elfelejtese miatt. De olvastam rola itt gyiken,h elrontotta vkinek ket fogat is.


A nokkel kapcsolatosat bele kellett irnom,h ne tegyek ki ebbol a csoportbol a kerdest.

2018. márc. 26. 11:49
 3/3 A kérdező kommentje:

En elmentem,mert ugy ereztem kiesett a tomes a ragofogambol. Azt mondta,h nem esett ki ,csak kopik. (Mas csinalta.) Erre mondtam,h akkor ne tomjuk be. Erre elkert 10 000 huf-ot.

Meglepodott,h kerek rola szamlat.


Nem eleg,h lehuz,de meg adot is csal a szemetlada.


Legutobb idopontra mentem hozza es felujitas volt es sehol nem volt a fereg . Sza.rt lemondani.


Regen hozza jartam,de elegem lett belole es a szemetsegeibol. Panaszkodik,h hogy utalja a munkajat. A noket is utalja,az latszik.


Evek ota az akacfa u 24 oras fogaszataba jarok: haifadent. Arab fogorvosok. Szepen es gyorsan dolgoznak. Udvariasak. Es nem 25 ezer egy tomes,mint dr Gyimesi Gergonel,hanem 12 000 huf es keres nelkul adnak szamlat. Nem esnek ki a tomesek.

Az aszisztens telon nem mondta meg az arata. Azt allitotta,nem tudja,olyan 25 e huf szokott lenni vagy tobb. Majd a doktor ur megmondja...

ez a lehuzas !!!!! Ne menj hozza,ha nem nyomtatod a penzt. Lehuz.

Es szamlat se akar adni. Igy is megkerdezte,h elszamolom-e,mert akkor mas ceges szamlat ad. Jo mi???

2019. júl. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!