Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni a sarga fogakkal?

Mit lehet tenni a sarga fogakkal?

Figyelt kérdés

Miota az eszemen tudom, sargak a fogaim. Sosem volt szep, feher fogsorom, szoval nalam ez az alap. Nem citrom szinu, sosem bamultak ra a fogaimra, vagy tettek rajuk megjegyzest, annyira nem veszes a helyzet, engem megis zavar. Ha bele mosolygok a tukorbe, es osszenezem a szemem feherjevel, akkor viszont erezheto a kulonbseg. :(

Vannak ismeroseim, barataim, akiknek viszont alapbol olyan szinu a foguk, mint a reklamokban, es emiatt rettento irigy vagyok rajuk. Nem is szeretek szelesen mosolyogni, vagy nyitott szajjal nevetni.

Lehet ezzel valamit tenni? Fogfeheritesre egyelore nincs keret, bar igy tudom, nem is tart hosszan.

Listerin feheritos szajvizzel szoktam oblogetni, ahogy a leiras szerint kell, de nem vettem eszre kulongseget.

Valami egyeb tipp?



2018. ápr. 5. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mást nem tehetsz mint gyűjtesz pénzt orvosi fogfehérítésre vagy megveszed ezt a brightwhite-ot (lehet rosszul írtam) amit reklámoznak.
2018. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően két féle fog típus van. Ezt nekem a fogorvosom mondta, a csontszínű és a fehér. Nekem is csontszínű van, ezen nem lehet javítani. Kezd megszeretni, elvégre az a lényeg, hogy épek legyenek a fogaid!
2018. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél barna nyakkendőt
2018. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!