Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek veszélyes kivetetn...

Szerintetek veszélyes kivetetnem az alsó bölcsességfogaimat az idegi rész, hogy ott megy el? Nagyon közel van kép alapján? Ct-t érdemes csináltatni ilyenkor, vagy fölösleges? kép!

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 6. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon közel van, én a helyedben emiatt csak akkor vetetném ki, ha panaszos a fog, vagy egyéb problémád van vele: például gyanús, hogy a hetesed és nyolcasod között tasak alakult ki, ami nyilván tisztíthatatlan, előbb vagy utóbb begyullad, rámehet a hetesed is. Kérdezz meg egy szájsebész szakorvost, hogy ő mit ajánl és, ha húzást, akkor csak vele csináltasd, mert a szájsebészeknek van tapasztalatuk, eszközük az ilyen esetekre. El fogja ugyan mondani, de nyilván van kockázata (gondolom nem véletlenül tetted fel a kérdést, úgyhogy feltételezem tisztában vagy vele).
2018. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A félig fekvőt veszélyesebb kivetetni szerinted vagy a másikat. A gond az velük, h tolják el az előtte levő fogakat. Van rá kis esély, h a nem fekvő ki tud jönni? Annyit mondott a doki, ha kivehetem lehet folyamatosan zsibbadni fog az a fele.. Nem tudom ezt hogy kell elképzelni és hogy lehet e még más gond is..
2018. ápr. 7. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is feküdtek, az egyik különösen rossz helyzetben, de nem lett semmi bajom a műtét után.
2018. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvostól, hogy mennyi az esély, hogy idegsérülést kaphat majd?
2018. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy megoszlanak a vélemények egyik doki azt mondja, hogy nem nyúlna hozzá, max ha problémákat okoz(sajnos tolja a fogaimat előre) másik pedig azt mondja, hogy nem veszélyesebb mint a felső..
2018. ápr. 19. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan orvosra hallgass, akinek már van 15-20 éves gyakorlata.
2018. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
keresd más orvost még, aztán eldöntöd.
2018. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!