Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályzósok,...

Felnőtt fogszabályzósok, szeretitek viselni a fogszabályzót? A környezetetek hogyan reagál a látványára?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség, de mindig is szerettem volna fogszabályzót, nem borzalmasak a fogaim, de ajánlotta a fogorvos fiatalabb koromban is, valamiért mégsem lett. Most, hogy van saját keresetem, szeretném végre megtapasztalni a fogszabis életet, úgy érzem, kimaradtam valamiből, és szeretném bepótolni, meg az esztétikus mosoly sem hátrány. :D Mik a tapasztalataitok? Csak 22 éves vagyok, de fiatalabbnak nézek ki, talán nem is szólna senki semmit. :)
2018. ápr. 6. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 22 évesen lett, bár nekem egészségügyi okokból volt rá szükségem. Csak jó tapasztalataim vannak. Mindenki megdícsért miatta, a fiúknak is nagyon tetszett. És azért az is jó pont, hogy adsz magadra, a fogak állapota nagyon fontos. Én nagyon megszerettem a fogszabit, mikor levették, rendesen hiányzott. Van egy ismerősöm akinek nagyon össze vissza álltak a fogai, ő már 30 is elmúlt amikor felrakatta a fogszabit, neki sem szólt senki semmi negatívat. Emiatt szerintem feleslegesen aggódsz.
2018. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, ma reggel rakták fel a fogszabályzót, már ettem is vele. Amig nem mutattam a kollégáknak, nem is vették észre (kerámia pöckök). Kb. 1-2 órán át furcsa volt, most már egy kicsit megszoktam. Fájni nem fáj, de mondjuk ez lehet azért, mert lágy erőkkel dolgozó fogszabályzóm van. Nekem egészségügyi okból kell (sokat fáj az állkapcsom). 36/f
2018. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!