Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökerkezeles ingyenes?

A gyökerkezeles ingyenes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap voltam fogászaton és közölték velem, hogy a gyökérkezelést nem támogatja a TB, így csatornánként 2.000 Ft a kezelés ára. Én teljesen ledöbbentem, idáig én úgy tudtam, hogy ingyenes. Ezt a "csatorna" dolgot hogyan kell értelmezni? Így, 1 db fognak a gyökérkezelése kb. mennyibe fájna nekem? A doki húzni nem akarja és én sem szerettem volna, de készpénz alapból nem volt nálam, a kártyámon meg volt kb. 6.000Ft, így nem mertem bevállalni, épp elég kínos volt maga az, ahogyan megrökönyödtem azon, hogy fizetős ez a fajta kezelés, onnantól úgy kezeltek, mint egy mélyszegénységben élőt......

Köszönöm!


2018. ápr. 14. 03:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a területileg illetékes fogászatra/dokihoz mentem.
2018. ápr. 14. 03:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos.

Én az egyik dokinál ugyanilyen tarifával találkoztam, átmentem a mellette lévőhöz és az meg semmit sem kért.

Mindkettő körzetis.

Én sem értem a mai napig.

Amúgy fogmegtartó kezelés, így ingyenes elvileg.

2018. ápr. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csatornánként megjelölés a gyökércsatornákra vonatkozik, amelyeket ki kell tisztítani. Metszőfognak 1 gyökere, tehát egy gyökércsatornája van, nagyőrlőnek (zápfog) átlagosan 3.
2018. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!