Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos rendbe hozza esztétik...

Fogorvos rendbe hozza esztétikailag a fogakat akár kihúzással?

Figyelt kérdés
PL:van sok tömött fogam. Azok csúnya fémes töméssel vannak tömve azokat ki szedné és berakna fehéret? Továbbá ha nem megoldaható kihúzná rakna be műfogat? Természetesen tudom hogy pénzbe kerülne. De meg csinálná?
2018. ápr. 29. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megcsinálja. Egy jó fogorvos ha nem szükséges nem húzza ki a fogat, hanem csak tömést cserél. De ha húzni kell akkor is ott van az implantátum vagy korona pótlás.

Nekem elől a 2 fogam között hézag volt. Ahogy mondani szokták 10 perc szünet.. Nem szerettem, megcsinálta a doki azt is.

2018. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. Az amalgámtöméseket amúgy is ki kell cseréltetni, nem túl egészséges. Metszőfogakra, ha nem túl esztétikusak, héjat is tudnak tenni, amitől filmsztáros lesz a mosolyod.
2018. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!