Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sebesre rágtam a számat,...

Sebesre rágtam a számat, mivel tudnám csökkenteni a fájdalmat illetve gyorsítani a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Gyakran rágom a számat belülről, kb ott ahol a 2.-3. felső fogam hozzáér a számhoz belül, a felső ajkam széle fölött. Egyik nap volt egy fogtömésem és a doki jó sok érzéstelenítővel megküldött, a nap folyamán elkezdtem ösztönösen rágcsálni és mivel egy bizonyos ponttól éreztem azt hittem onnan már kiment és nem "rágom túl"... hát de, egy szép seb van ott ami a fogamhoz dörzsölődik ha megmozdítom az ajkaim vagy az állkapcsom és eléggé fáj, néha a könnyem is kicsordul ha nagyon száraz a szám. Szívószállal is nehezen iszok nemhogy rendesen, szóval elég macerás, van valami praktika, borogatás, öblögetés ami csökkentené a fájdalmat és gyorsítaná a gyógyulást? Rosszabb pillanatokban pépeset se tudok enni fájdalom nélkül.
2018. ápr. 30. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Pflogosol oldattal töményen ecseteld naponta többször.
2018. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!