Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Próbáljam meg...

Mi lehet ez? Próbáljam meg kibökni?

Figyelt kérdés
Olyan mintha meg lenne nagyobbodva a fogínyem a bölcsességfogamnál,kb zöldborsó nagyságú,számat alig tudom becsukni iszonyatosan fáj. A délután folyamán keletkezett.
2018. máj. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos!
2018. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, nehogy elkezd bökdösni! Holnap menj el fogorvoshoz, ne hétvégére legyen ügyelet belőle.


Most mid van, amivel kezelni lehet? Szájöblítő (chlorhexa, Listerine vagy hasonló)? Fokhagyma szeletet tegyél rá ha van, az gyulladáscsökkentő. Tömény sós vízzel is öblögethetsz.

2018. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy orvos csak holnapig is ki kell bírni. Köszönöm a segítséget!
2018. máj. 3. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

aloe-ha van otthon, ha nincs nemtom h meg mi segit-nagyon rosz foleg elsore


ui:aloe vera csak- 30-40cm-s noveny vastag levelekkel, poty nelkuli-amit en hasznaltam

levagtam , megpucoltam ra a hasonlo bajomra volt vagy egy eve/fel és egy ejszaka alatt elmult-megerte de nagyon bena ize volt, és tobszor kikoptem de tudtam h egy eselyt megerdemel-vagyis viszatettem, ne ragd mert az megroszabb

2018. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. máj. 3. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valami erős fájdalomcsillapítód otthon?
2018. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van,már kicsivel jobb
2018. máj. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!