Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömég a fogamból,...

Kiesett a tömég a fogamból, meddig maradhat így?

Figyelt kérdés
Ma reggelem abból állt, hogy hívogattam a fogorvosokat, de egyik sem tud vállalni, vagy nagyon késői időpontot tudnak adni. A legkorábbi május 22. Mocskosul ideges vagyok, hogy ennyire lesz@rják az embert, még az a fogorvos is aki anno csinálta. Mit csináljak? Várjam meg a 22.-ét? Nem lesz ebből baj? Anno egy fogamat így veszítettem el. Betömték, fájt, gyökérkezelték, elvoltam egy darabig, megint fájt, aztán még két különböző orvos gyökérkezelte, mert bíztattak, hogy meglehet menteni. Húzás lett a vége, a 100ezer forintba került fogamnak.

2018. máj. 7. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg be nem tömik.

Ha neked mindegy ki csinálja, nézz szét a foglaljorvost-on

2018. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
22-ig vigyázz arra a fogra, másik oldalon egyél és lehetőleg ne kemény dolgokat, hogy le ne törjön.
2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem lesz belőle baj? Nem fog elfertőződni?
2018. máj. 7. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a letöréstől kell tartani, főleg ha nagy volt a lyuk amiből kiesett a tömés, ezért egyél a másik oldalon.

Moss fogat minden étkezés után és öblögess, 2 hetet ki kell bírni egy lyukas fognak. Ha nem fáj, akkor nem lehet nagy gond.

2018. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugatást, egyáltalán nem fáj, viszont a lyuk igen nagy, mármint a tömés helye.
2018. máj. 7. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennél jóval több ideig volt tömés nélkül a fogam miután több darabban kimállott... kipucolta, csiszolta a lyukat majd újratömte.
2018. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!