Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsúcs rezekcióról bármi...

Gyökércsúcs rezekcióról bármi személyes infó, tapasztalat, történet?

Figyelt kérdés

felso egyes koronás fogamat valószínű meg kell(ene) csinalni..egy brutál talyog volt a gyökér körül, 2 honapja gyogyulok, de stagnál a dolog, így a doki már pedzegeti, hogy rezekálni kéne..be vagyok teljesenbtojva, total padló, igy is vakarram a falat 1 hétig..es most ugorjak neki újra önként...franko...

köszi



2018. máj. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt, de már régen. Az elsőt még vésővel csinálta egy öreg doki, nem fájt, el volt zsibbadva. A másodikat egy fiatal csinálta géppel, közben az asszisztensnő tartotta a szám szélét. Ez se fájt, csak nem kaptam levegőt, mert kétoldalról mindketten összenyomták az orromat. Hazafelé a vonaton felszakadt a varrás, másnap reggelig vérzett. A képem napokig a szivárvány színeiben tündökölt mindkét alkalommal. Mondták, hogy azonnal jegeljem, de két óra alatt értem csak haza.
2018. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb felső 1es gyökere volt elferdülve, ez miatt kellett mennem, életem egyik legborzasztóbb élménye volt! (Nem tudok dönteni, hogy az, vagy a szülés volt-e rosszabb...)

Mintha kalapáccsal ütöttèk volna a fogaimat elől! Az a vésés borzasztó volt! Pedig csak a szájpaslásomba 5 injekciót kaptam..

Mondjuk ez 14-15 éve volt

2018. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia .Túl vagy a beavatkozáson ?Én is egy rezekció előtt állok,annyi hogy nálam nem ilyen brutál a kórelőzmény mint nálad ,de meg kell csinálni ...hát van bennem félsz rendesen .
2018. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, fuuu, de jó, hogy nem olvastam el miket írtatok..de nagyon köszönöm a valaszokat.

Annyira gazul voltam, hogy teljesen elfelejtettem, hogy írtam ide...

Szóval nekem végül tegnap csináltak meg. Nagyon brutalis volt, de semmit nem éreztem. Letakarták a fejem, és mintha orakig fúrta volna, utana meg vakargatta..folyamatosan ereztem hogy folyik a vér, a kezem rángatott, de nagyon kedvesek voltak, kb. 5 masofpercenkent kerdezte faj e barmi...de nem fájt.. szrtem tök hisztis vagyok, inkabb a tudat hogy a kepembe egy 2x2cm.es luk van, hahalra remitett..

az egész kb. 20 perc volt...

Remélem jól sikerult, majd meglatjuk par nap, hónap múlva..

Mára felduzzad az arcom, de nincs kulonosebb fajdalom csak a megnyomkodom...


Kedves utolsó, remelem te is jobban vagy...

2018. júl. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!