Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon sok mandulakövem van...

Nagyon sok mandulakövem van nem tudom kiszedni őket ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, pár hónapja vettem észre az elsőt, azóta csak párszor találtam, azokat kézzel és fülpiszkálóval kiszedtem. Ma megnéztem és nagyon sok van, mindkét mandulámban és nem tudtam kiszedni egyet se, ráadásul vérezni is elkezdett úgyhogy otthagytam, most fáj de az elmúlik úgyis.Mit csináljak ilyenkor? Várjak vele még pár napot hátha úgy könnyebb kiszedni őket? Nyelni még tudok annyira nem vészes. Rendesen mosok fogat és öblítek rágót százával eszek tényleg vigyázok a higéniára de ez már kiakaszt, a rossz lehelet meg alapból nem szép látvány. Vagy menjek vele orvoshoz? tanácstalan vagyok és eléggé bepánikoltam, valaki valami öteletet tudna adni? Előre is köszönöm!:)
2018. máj. 13. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Először is ez nem a fogmosáson múlik. Én van hogy 2 hétig nem mosok fogat és mégsincs mandulakövem (soha nem volt). Inkább valami vitamint szedj vagy gyerekorvoshoz menj.
2018. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az okát derítsd ki mi miatt keletkezik mert az nem megoldás hogy kiműtik a mandulát . Ez valami hiány vagy méreg többlet miatt van .
2018. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Golden Yacca , zsálya tea öblögetés és sok facsart citromlé ivása , kis almaecet vízzel öblögetés elmarja .
2018. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van kb fel evente, de amikor kiszedtem lecsuszott a torkomon es hanytam xd
2018. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!