Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam a Nutellától?

Miért fáj a fogam a Nutellától?

Figyelt kérdés
Mármint erősebben a 2 középső metszőfogam, enyhébben pedig az alsó zápfogaim. Ez mitől lehet?

2018. máj. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a cukortól fáj, akkor lyukas. De nyilván szerinted nem, szóval nem tudom.
2018. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak fognyaki érzékenység, nézesd meg fogászaton és használj Sensodyne Rapid fogkrémet.
2018. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Contefleur ***** válasza:
Mindenképpen nézesd meg a fogaidat mert lehet, hogy szuvasak, de lehet, hogy csak érzékenyebbek. A Sensodyne mellett én még a zöld Elmex fogkrémet is ajánlom!
2018. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket! Mindenképp elmegyek a fogorvoshoz, s kipróbálom a fogkrémet, ha már többen is ajánljátok! ❤
2018. máj. 17. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szuvassag miatt fajt ha cukros edesseget ettem. Menj fogorvoshoz.
2018. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most nem látok a fogaimon szuvasodást, de remélem nem fog elő jönni. Viszont gyakran ápolom a fogaimat, nem dohányzom. Lyukas fogam csak 1 van, de mégse az fáj jobban. Lehet csak érzékenyek a metsző és alsózápfogaim.
2018. máj. 19. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy fogorvos és röntgened sincs. A leggyakoribb az approxiális szuvasodás amit te nem is látsz.
2018. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet olyan szuvasodás amit tükörben nem látsz, vagy csak vékony már a zománc a fognyakon... De mindenképp menj fogorvoshoz, főleg ha tudsz is lyukas fogról!
2018. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!