Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mégis mennyire kivitelezhető?

Mégis mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az ,hogy egyetlen egy kiálló fogam van ami rettentően zavar és mivel kihúzni nem húzzák ezért fogszabályzó kellene. Na most a kérdésem az lenne ,hogy ez mennyire kivitelezhető ha otthon rakatom fel mivel külföldön dolgozom és fél évente járok haza. Ugye ezeket meg kell húzni vagy mit. És előre nem igazán lehet tudni na de 1 fog miatt meddig kellene fennt lennie és mégis mennyibe kerülne? Előre is köszi


2018. máj. 19. 04:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez most a gondom. Én azt tudtam kitalálni, hogy a "láthatatlan" fogszabályzót választottam. Leveszik a mintát, 3D-s tervet készítenek, az alapján pedig - szükség szerinti számú - sineket gyártanak. Mindegyik egyre jobban húzza a fogakat a megfelelő pozícióba. Egy sín kb. 2 hét alatt nyomja a megfelelő helyre a fogat, utána jön a tervezés szerinti következő. Ez kb. 22 órát kell, hogy fenn legyen a fogakon, csak kajához és fogmosáshoz szabad levenni. Előnye, hogy nem kell "húzogatni" és jobban is lehet mellette tisztítani a fogakat. Nekem kb. 200E-ért csináltak volna egy állkapcsot. Sajna, úgy tűnik eddig, kettőre lesz szükség. (Mondjuk kb. 3 havonta jó, ha látja a doki, hol tart a dolog, fél évig nem tűnik jó ötletnek nélküle csinálni a folyamatot.)
2018. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!