Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kíműtött bölcsességfog -...

Kíműtött bölcsességfog - varratszedés után: Meddig várható még az éles fájdalom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön műtötték ki a bal alsó bölcsességfogat. Varratszedés hétfőn volt. A fog helye tiszta, mégis élénk fájdalmat érzek és még mindig kell a napi 3-4 Cataflam.


Mi a tapasztalat? Meddig várható még ez a fájdalom?


2018. máj. 29. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Én 2 hónapig voltam vele betegszabin, addig nyelni sem tudtam, mert annyira fájt a nyelés, ki kellett folyatnom a nyálamat. És 10 év után is fáj sajnos. Novemberben volt egy időszakom, amikor nem bírtam meglenni fájdalomcsillapító nélkül hetekig, és azalatt letöredezett a mellette lévő fogam.

A röntgenen semmi ne látszik, és az orvosok csak legyintenek rá.

2018. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már három nap után nem volt panaszom. Nem lehet, hogy benn maradt egy szilánk, vagy ilyesmi?


Más miatt el nem tudom képzelni, mitől lehet fájdalmad.


Nekem eddig kettő bölcsifogat meg egy szemfogat műtöttek, de semmi panaszom nem volt ztán.

2018. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kicsit hosszabb időt vett igénybe, de végre elmúlt a fájdalom.


Élvezem a Cataflam nélküli létet. :)

2018. jún. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!