Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti vagy magán? (VIII....

Körzeti vagy magán? (VIII. kerület)

Figyelt kérdés

Olyan vékony a pénztárcám, hogy néha nem is találom, még ha a zsebemben is van.


Lyukas az egyik fogam (pár mm-es lyuk látszik rajta), nem vagyok benne biztos hogy gyökérkezelés is szükséges lenne mive csak akkor fáj ha azon az oldalon rágok, vagy ha hideg/meleg éri, amúgy egyáltalán nem szokott.


A kérdésem az lenne hogy aki volt a közelmúltban a 8. kerületi rendelőben, és fogtömése volt, milyen tapasztalatokkal jöttetek ki?


Olvastam erről nem is keveset, és kb csak rémtörténeteket hallottam a körzetiről, viszont azok az irományok már nem aktuálisak, ezért teszem fel a kérdést újra.


Remélem a legtöbb válasz pozitív lesz, ha nem, akkor várok tovább és megyek magánhoz... remélem addigra nem döglik bele a fogam.


Előre is thanks.



2018. jún. 12. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A Szentkirályi utcai fogászati klinika nem rossz, ott egyetemi oktatók dolgoznak. Ne halogasd a fogászatot, mert csak rosszabb lesz.
2018. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ha magánhoz mész lehet jobb valami fiatalabb fogorvost választani, mert az talán még emlékszik rá hogy mit tanítottak neki az egyetemen, hogy a természetes fogakat menteni kell amíg lehet.
2018. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Tapasztalatból mondom, hogy némelyik fogorvos pont ennek az ellenkezőjére hajt, vagyis hogy minél hamarabb elveszítsd a fogad.
2018. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!