Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Győri Edenatal tapasztalatok?

Győri Edenatal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valaki járt már ott? Ha igen, milyenek az orvosok? Árak?
2018. jún. 14. 16:40
 1/2 Vanda221 válasza:
Sziasztok! Nem tudom él e még a téma, de szeretném elmondani a véleményemet. Nem értem ezt a nagy Solydent ellenességet, mert én meg rosszat nem hallottam róla. Igen drága az az egy biztos, de ahogy kérdezgettem máshol se sokkal olcsóbb max. 1-2 ezer forinttal. Én több évig jártam oda és olyan koronákat csináltak, mintha az igazi fogam lenne, pedig a legolcsóbb kategória. Sok barátom ismerősöm jár oda és egyik se panaszkodott, mindenki csak jókat mondott. A panorámaröntgen sokszor akciós- van, hogy negyed-fél évig -és ingyen felmérést készítenek. Meg nem egy egész rendelőt kéne javasolni vagy leszólni, hanem orvosokról beszélünk. Ott is ha jól megnézitek 10-15 fogorvos dolgozik most szerintetek mindet egy lapon kell említeni? Te is olyan vagy mint a kollégád? Nem jön be az egyik ,menni kell egy másikhoz. Nem tudom itt akik nyilatkoztak hány orvost próbáltak ki. Sok helyen változik ki hova megy éppen én úgy vagyok vele, hogy az orvosom ha elment máshova akkor megyek utána! Meg nem szégyen másik dokit kérni. Ez az én véleményem. Az olcsóbb kategória meg nem feltétlen jó. Nekem itt csináltak elsőre panorámaröntgent és kiderült , hogy mit csesztek el előtte , szóval annyira nem haszontalan dolog az... Szét voltak fúrva a rágófogaim gyerekkorom óta tele amalgámmal (körzeti) és pici lyukból csinált hatalmasat és fogaim nagy része fémszínű lett. Engem esztétikailag borzalmasan zavart, hogy tele van a fogam ilyen szürkével még ha hátul van akkor is.
2018. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vanda221 válasza:
másoltam
2018. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!