Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mekkora fajdalmat okoz a...

Mekkora fajdalmat okoz a fogszabalyzo az elso napokban?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol lenne jobb, otthon lenni, vagy jonni ugyanugy dolgozni aznap mikor felteszik, hogy a munkaban hatha eltudom terelni a figyelmemet rola.

Hajlamos vagyok az aftara, vagyis minden honapban kijon valahol a szamban... szamithatok megtobbre?

20/L



2018. jún. 18. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy eve van mar fent es maga a keszulek nekem nem okoz nagy fajdalmat. Elotte 2napig a hatso fogaimnal 1-1 gumi volt fent hogy tagitsa es azzal nem mentem iskolaba mert a catalfan se vette el a fajdalmat. A fogszabalyozo is az elso 3-4 napba volt fajdalmas aztan megszoktamy
2018. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első 3-4 napban fájdalmas nekem általában, húzás, illetve igazítás esetén. De csak ha eszem. Ezért ilyenkor pépes puha ételeket tud csak enni az ember. Szerintem nyugodtan menj munkába vele.
2018. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!