Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha van egy "jo" fogam akkor...

Ha van egy "jo" fogam akkor azt ki lehet huzatni?

Figyelt kérdés
Eléggé kiáll,de csak 1 és azért nem szeretnék fogszabályzót.

2018. jún. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Elmész a fogorvoshoz, elmondod neki a panaszod. Mint szakmabéli, akár az is lehet hogy tud neked alternatívát javasolni. Vagy ha nincs más megoldás, akkor meg kihúzza ha kifizeted, a te dolgod.
2018. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ép, egészséges fogat nem fognak kihúzni csak azért mert téged zavar. Ha van is olyan orvos aki megcsinálná azt meg pcsán kéne csak rúgni. Nem tudod te mivel jár egy fog elvesztése, azért is kérdezel baromságot.
2018. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy barbár semmit nem értő pénzleső fogorvoshoz mész, akkor nem kihúzza hanem továbbirányít fogszabályzásra.
2018. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
#2-es, nincs igazad, nekem 3 egészséges fogamat kellett kihúzni, mivel túl idős voltam már mikor elkezdtük a fogszabályzást, az állkapcsom túl kicsi lett volna eredetileg a fogaimhoz, tehát fogkihúzás nélkül kiálltak volna a fogaim a számból. Ha fiatalabb lettem volna még lehetett volna formálni őket, de így már nem, így 2 fogorvost is megkérdeztünk, és sokkal jobb, hogy így döntöttünk.
2018. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es szerintem csak általánosságban beszélt az egészséges fog kihúzatásáról, és amúgy gyerek korban is simán húznak ilyenkor. A családban pont van egy gyerek akinek kevés a hely és akar a doki neki majd húzni, hogy elférjenek rendesen a fogai.
2018. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös, lehet én kaptam túl picit.. :D Na mindegy. Egyébként szerintem ezt egy egyszerű éjszakai fogszabályzóval is simán meg lehet oldani, remélhetőleg.
2018. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es ne legyél már enynire okos. Nyilván ha fogszabályzó miatt kell akkor kihúzzák......istenem......olvasd már el mit írt a kérdező.
2018. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es, tudom en is a fogszabalyzo miatti foghuzasra gondoltam mikor irtam, csak visszaolvasva nem jott at. Es nem amugy nalad okosabb senki se lehet. De itt a kerdezo nem akar fogszablyzot, igy akar fogat huzatni, amit egy rendes fogorvos nem fog csak ugy kihuzni, nyilvan ha mondjuk nem fernek ela fogai es szukseg van ra akkor mas a helyzet (de akkor is a fgszabalyzos doki tudja megmondani). Felenk ez igy megy.
2018. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne ugassa man
2018. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!